W wyniku zmiennych warunków atmosferycznych, osadów pochodzących z zanieczyszczonego powietrza oraz działania wilgoci elewacje szybko ulegają zabrudzeniom. Wszystko to sprzyja pogarszaniu się walorów estetycznych ścian zewnętrznych, które w konsekwencji wymagają profesjonalnego czyszczenia. Be Clean System to firma oferująca mycie elewacji w Katowicach i całym województwie śląskim. Zamów nasze usługi już dziś i przekonaj się, jak szybko możemy odmienić wygląd ścian zewnętrznych Twojego budynku. 

Mycie elewacji Katowice zapraszamy! 

Mycie elewacji Śląsk i Katowice - co czyścimy?

Zabrudzone ściany nie wyglądają estetycznie, a utrzymujące się zbyt długo zanieczyszczenia sprzyjają postępującej degradacji, odpadaniu tynku czy kruszeniu kamienia. Systematyczne czyszczenie elewacji pozwoli przywrócić Twoim ścianom dawny wygląd i uchronić je przed zniszczeniami. Dzięki użyciu specjalnych urządzeń i preparatów jesteśmy w stanie nie tylko wyczyścić wszelkie zabrudzenia, ale także zabezpieczyć powierzchnię przed nadmierną degradacją. Firma Be Clean System oferuje kompleksowe usługi mycia i czyszczenia ścian, dachów, kominów oraz wszelkiego rodzaju elewacji do wysokości 17 metrów. Mając na względzie rodzaj czyszczonej powierzchni, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodę oraz środki czyszczące, a co za tym idzie doskonale poradzić sobie z wszelkimi zabrudzeniami w postaci:

  • kurzu, pyłu i smogu,
  • smarów, farb i olejów,
  • mchu, grzybów i pleśni,
  • nalotów i wapiennych zacieków,
  • błota czy innych zaschniętych substancji,
  • graffiti. 

Czyszczenie elewacji Katowice i Śląsk - jak czyścimy?

W codziennej pracy stosujemy metodę wysokociśnieniowego mycia elewacji. Dzięki użyciu strumienia gorącej lub zimnej wody pod ciśnieniem, w szybki i efektywny sposób jesteśmy w stanie wyczyścić każdą elewację. Proces czyszczenia ścian zewnętrznych przebiega w dwóch etapach. W zależności od stopnia zanieczyszczenia, najpierw na elewację nanoszony jest płyn chemiczny ułatwiający mycie ciężkich zabrudzeń, a po odczekaniu określonego czasu spłukujemy go wodą pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób ściany odzyskują dawny wygląd i są zabezpieczone przed szybkim pojawianiem się kolejnych zabrudzeń. W Be Clean System wykorzystujemy sprzęt do mycia włoskiej firmy Ettore, która od 1990 roku rewolucjonizuje metody czyszczenia elewacji. Nasz sprzęt posiada regulowaną moc i siłę natrysku, co ma olbrzymie znaczenie przy różnych rodzajach powierzchni. Dzięki temu mycie elewacji staje się prostsze i efektywniejsze.

Mycie elewacji Katowice

Czyszczenie elewacji Śląsk i Katowice - usługa wykonywana cyklicznie

Cykliczne czyszczenie ścian staje się istotne szczególnie wtedy, kiedy elewacje znajdują się w pobliżu ruchliwych ulic, centrów miast czy zakładów przemysłowych. Ściany bardzo szybko pokrywają się wówczas smogiem, kurzem i pyłem, co powoduje ich ciemnienie. Dodatkowo zmienne warunki atmosferyczne sprzyjają występowaniu różnych plam i zacieków, a w niektórych przypadkach elewacji doskwierać może też wilgoć, która prowadzi do pojawiania się glonów, grzybów i pleśni. Wszystko to sprawia, że ściana nie wygląda estetycznie i wymaga odpowiedniego czyszczenia. Be Clean System jest w stanie zlikwidować zabrudzenia chemiczne, które są wynikiem nawarstwiania się szkodliwych substancji, oraz organiczne, mogące mieć bardzo negatywny wpływ na elewację. Oferujemy sprzątanie, mycie i czyszczenie różnych powierzchni zewnętrznych – wykonujemy zarówno wiosenne i letnie porządki, jak i impregnację powierzchni przed zbliżającymi się mrozami.

Rodzaje elewacji, które myjemy:

Mycie elewacji śląskie - czyszczenie trwałych i trudnych do usunięcia zabrudzeń

Aby poradzić sobie z czyszczeniem trwałych i trudnych do usunięcia zabrudzeń, niezbędne staje się często użycie specjalnych środków chemicznych. W zależności od rodzaju mytej powierzchni dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia, a dzięki użyciu specjalnych impregnatów nie doprowadzamy do niszczenia elewacji, lecz zabezpieczamy ją przed nadmierną eksploatacją. Używamy jedynie sprawdzonych i atestowanych płynów, które są produkowane na bazie związków organicznych i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. W ten sposób dbamy o ekologię i wybieramy tylko te środki, które są przyjazne dla środowiska. Stosując nowoczesne metody czyszczenia, jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej problematyczne zabrudzenia oraz wyczyścić każdą szczelinę i trudno dostępną przestrzeń. Dzięki myciu wysokociśnieniowemu Be Clean System pozbędzie się wszystkich zanieczyszczeń, a także odświeży i nada elegancki wygląd Twojej elewacji. Zapraszamy do rezerwacji usługi – Mycie elewacji Katowice i okolice!

Obsługiwany obszar działań – Katowice: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Załęże, Osiedle Wincentego Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec, Ligota-Panewniki, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda-Brynów, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie.

Czyszczenie elewacji cena Katowice

Cena usługi czyszczenia elewacji w Katowicach i całym województwie śląskim zależy od kilku parametrów, m.in. zakresu wykonywanych prac, wielkości powierzchni do czyszczenia, rodzaju elewacji, stopnia zabrudzenia ścian, rodzaju użytych środków czy sposobu dostępu do ścian.

  • Mycie elewacji Katowice 9-20 zł netto za m2

    Cena jest ustalana indywidualnie i uzależniona jest od wielu czynników: stanu elewacji, rodzaju zabrudzenia, dostępności oraz wysokości budynku. Przy dużych ilościach m2 możliwość negocjacji cen.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie!

chcesz zadać pytanie?

Skontaktuj się

Wybierz tradycyjną formę kontaktu i zadzwoń do nas na jeden z poniższych numerów telefonów – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli chcesz możesz również zadać szybkie pytanie przez formularz a to my skontaktujemy się z Tobą.

BE CLEAN SYSTEM - Profesjonalne usługi sprzątające
KOZIELSKA 25a, 44-100 GLIWICE

NIP: 6793196046

REGON: 385453737

Napisz do nas wiadomość

A to my zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o ofercie na wykonanie dla Ciebie usług sprzątających.