W wyniku zmiennych warunków atmosferycznych, osadów pochodzących z zanieczyszczonego powietrza oraz działania wilgoci elewacje szybko ulegają zabrudzeniom. Wszystko to sprzyja pogarszaniu się walorów estetycznych ścian zewnętrznych, które w konsekwencji wymagają profesjonalnego czyszczenia. Be Clean System to firma oferująca mycie elewacji w Katowicach i całym województwie śląskim. Zamów nasze usługi już dziś i przekonaj się, jak szybko możemy odmienić wygląd ścian zewnętrznych Twojego budynku. 

Mycie elewacji Śląsk i Katowice - co czyścimy?

Zabrudzone ściany nie wyglądają estetycznie, a utrzymujące się zbyt długo zanieczyszczenia sprzyjają postępującej degradacji, odpadaniu tynku czy kruszeniu kamienia. Systematyczne czyszczenie elewacji pozwoli przywrócić Twoim ścianom dawny wygląd i uchronić je przed zniszczeniami. Dzięki użyciu specjalnych urządzeń i preparatów jesteśmy w stanie nie tylko wyczyścić wszelkie zabrudzenia, ale także zabezpieczyć powierzchnię przed nadmierną degradacją. Firma Be Clean System oferuje kompleksowe usługi mycia i czyszczenia ścian, dachów, kominów oraz wszelkiego rodzaju elewacji do wysokości 17 metrów. Mając na względzie rodzaj czyszczonej powierzchni, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodę oraz środki czyszczące, a co za tym idzie doskonale poradzić sobie z wszelkimi zabrudzeniami w postaci:

  • kurzu, pyłu i smogu,
  • smarów, farb i olejów,
  • mchu, grzybów i pleśni,
  • nalotów i wapiennych zacieków,
  • błota czy innych zaschniętych substancji,
  • graffiti. 

Czyszczenie elewacji Katowice i Śląsk - jak czyścimy?

W codziennej pracy stosujemy metodę wysokociśnieniowego mycia elewacji. Dzięki użyciu strumienia gorącej lub zimnej wody pod ciśnieniem, w szybki i efektywny sposób jesteśmy w stanie wyczyścić każdą elewację. Proces czyszczenia ścian zewnętrznych przebiega w dwóch etapach. W zależności od stopnia zanieczyszczenia, najpierw na elewację nanoszony jest płyn chemiczny ułatwiający mycie ciężkich zabrudzeń, a po odczekaniu określonego czasu spłukujemy go wodą pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób ściany odzyskują dawny wygląd i są zabezpieczone przed szybkim pojawianiem się kolejnych zabrudzeń. W Be Clean System wykorzystujemy sprzęt do mycia włoskiej firmy Ettore, która od 1990 roku rewolucjonizuje metody czyszczenia elewacji. Nasz sprzęt posiada regulowaną moc i siłę natrysku, co ma olbrzymie znaczenie przy różnych rodzajach powierzchni. Dzięki temu mycie elewacji staje się prostsze i efektywniejsze.

Czyszczenie elewacji Śląsk i Katowice - usługa wykonywana cyklicznie

Cykliczne czyszczenie ścian staje się istotne szczególnie wtedy, kiedy elewacje znajdują się w pobliżu ruchliwych ulic, centrów miast czy zakładów przemysłowych. Ściany bardzo szybko pokrywają się wówczas smogiem, kurzem i pyłem, co powoduje ich ciemnienie. Dodatkowo zmienne warunki atmosferyczne sprzyjają występowaniu różnych plam i zacieków, a w niektórych przypadkach elewacji doskwierać może też wilgoć, która prowadzi do pojawiania się glonów, grzybów i pleśni. Wszystko to sprawia, że ściana nie wygląda estetycznie i wymaga odpowiedniego czyszczenia. Be Clean System jest w stanie zlikwidować zabrudzenia chemiczne, które są wynikiem nawarstwiania się szkodliwych substancji, oraz organiczne, mogące mieć bardzo negatywny wpływ na elewację. Oferujemy sprzątanie, mycie i czyszczenie różnych powierzchni zewnętrznych – wykonujemy zarówno wiosenne i letnie porządki, jak i impregnację powierzchni przed zbliżającymi się mrozami.

Mycie elewacji śląskie - czyszczenie trwałych i trudnych do usunięcia zabrudzeń

Aby poradzić sobie z czyszczeniem trwałych i trudnych do usunięcia zabrudzeń, niezbędne staje się często użycie specjalnych środków chemicznych. W zależności od rodzaju mytej powierzchni dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia, a dzięki użyciu specjalnych impregnatów nie doprowadzamy do niszczenia elewacji, lecz zabezpieczamy ją przed nadmierną eksploatacją. Używamy jedynie sprawdzonych i atestowanych płynów, które są produkowane na bazie związków organicznych i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. W ten sposób dbamy o ekologię i wybieramy tylko te środki, które są przyjazne dla środowiska. Stosując nowoczesne metody czyszczenia, jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej problematyczne zabrudzenia oraz wyczyścić każdą szczelinę i trudno dostępną przestrzeń. Dzięki myciu wysokociśnieniowemu Be Clean System pozbędzie się wszystkich zanieczyszczeń, a także odświeży i nada elegancki wygląd Twojej elewacji. Zapraszamy do rezerwacji usługi – Mycie elewacji Katowice i okolice!

Czyszczenie elewacji Katowice - cena

Cena usługi czyszczenia elewacji w Katowicach i całym województwie śląskim zależy od kilku parametrów, m.in. zakresu wykonywanych prac, wielkości powierzchni do czyszczenia, rodzaju elewacji, stopnia zabrudzenia ścian, rodzaju użytych środków czy sposobu dostępu do ścian.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę mycia elewacji w Twoim budynku.

chcesz zadać pytanie?

Skontaktuj się

Wybierz tradycyjną formę kontaktu i zadzwoń do nas na jeden z poniższych numerów telefonów – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli chcesz możesz również zadać szybkie pytanie przez formularz a to my skontaktujemy się z Tobą.

BE CLEAN SYSTEM - Profesjonalne usługi sprzątające
KOZIELSKA 25a, 44-100 GLIWICE

NIP: 6793196046

REGON: 385453737

Napisz do nas wiadomość

A to my zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o ofercie na wykonanie dla Ciebie usług sprzątających.